Земельна ділянка в селі Безп’ятне

Кадастровий номер

3221482802:03:001:0013

Ціна

13 500 USD

Дата публікації

14 Травня 2026

Посилання на оголошення

Переглянути оголошення на іншому сайті →

Переглянути на карті
Опис

Земельна ділянка в селі Безп’ятне⛰️ Продаж земельної ділянки під забудову в селі Безп’ятне по вул. Центральна. Площа ділянки — 15 соток. Рівна та зручна для будівництва житлового будинку. Тихе місце для комфортного проживання, зручний під’їзд та хороше розташування. Ціна — 900$ за сотку. Телефонуйте для детальної інформації та перегляду! +380 (98) 570 70 78☎️ +380 (73) 570 70 78☎️

Автор та контакти

Контактна особа

Наталія Володимирівна

Ділянка на карті

Виділена ділянка за кадастровим номером 3221482802:03:001:0013.

Loading...
Перейти до мапи